ממליצים עלינו

דורון סופר

סמנכ"ל סחר, וואלה שופס

"חברת מיקומרס ומיכאל העומד בראשה מייצגת מספר יבואנים ומותגים מובילים ומשרתת את הצרכים לפעילות E commerce בישראל מזה שנים ארוכות מתוך הבנה עמוקה לצרכים המסחריים, השיווקיים והתפעוליים של האתרים

וכל זאת נעשה במקצועיות ובהבנה עמוקה .

היכולת של חברת מיקומרס ליצור חיבור לעבודה נכונה בין אתרי הסחר ליבואנים הוכיחה את עצמה לאורך כל הדרך . עבורנו העבודה מול הצוות מיקומרס נוחה יעילה ומניבה תוצאות מידיות!"

רועי רוטשטיין

מנכ"ל, עשינו עסק

מיכאל ואני נפגשנו לפני 11 ומאז אנחנו עובדים יחד בשיתוף פעולה עד היום . לפני הכרותי עם מיכאל מכרנו במספר קטן של אתרי סחר באמצעות עובדים בחברה. לצערי המכירות היו בווליום נמוך וכבר חשבתי לוותר על כל רעיון המכירה באתרי הסחר שגזלו ממני זמן רב .

כבר בשנה הראשונה שעבדנו יחד תוך שיתוף פעולה הגדלנו את מחזור הפעילות פי שניים ומאז אנחנו רק עולים במחזור המכירות באתרי הסחר. ובסה"כ המכירות הכפילו את עצמם ביותר מפי 10 בהשוואה לתקופה שלפני מיכאל.
העבודה של מיכאל – ובהמשך של אנשי MeCommerce– נותנת לי שקט מוחלט בכל מה שקשור למכירות באונליין. להבדיל מהמצב לפני העבודה אתם שהייתה כרוכה עומס ניהולי מטריד.
הגידול המדהים במכירות קרה בגלל שMeCommerce עזרו לי בכל מה שקשור ויכול לקדם את המכירות ולא רק במכירות עצמן – החל מאסטרטגיה, קידום מותגים, תמחור, שרות לקוחות, לוגיסטיקה, "כיבוש" אתרים נוספים ואפילו הנהלת חשבונות.
השרות של MeCommerce עונה על כל הציפיות שלנו מעל ומעבר לאורך כל התקופה ואנו מאחלים לעצמנו להמשיך וליהנות ממנו בעתיד. וכל זה נעשה בקשר אישי מעולה בין אנשי MeCommerce ואנשינו.

ממליץ בחום, לכל מי ששוקל לרכוש את שירותי MeCommerce .

רון יעקבי

מנכ"ל, רהיטי י. ר. הום דיזיין

את מיכאל והצוות המופלא שלו הכרנו בשנת 2015, וההחלטה לשתף איתם פעולה הייתה מההחלטות הטובות והחשובות שקיבלנו במרוצת השנים.

שיתוף הפעולה התחיל משאיפה להגדיל את היקף ורווחיות המכירות המקוונות, ואכן פרמטרים אלו עלו באופן עקבי בהתאם לכל ציפיותינו.
מעבר לכך, לשיתוף הפעולה, לעצות הטובות ולמעורבותם של מיכאל והצוות הייתה השפעה רחבה בהרבה גם בכל יתר תחומי הפעילות של החברה.
במרוצת השנים ראינו את החברה צומחת ומגדילה מכירות בערוצים שונים. למיכאל והצוות חלק משמעותי בכך והם הפכו לחלק אינטרגלי מהעסק.
מדובר בחבורה של אנשים מוכשרים, יוזמים, חרוצים וסקרנים - כאלו שדוחפים קדימה את העסק כל הזמן. תענוג לעבוד איתם ולשתף איתם פעולה.

אורי שמעוני

מנהל פיתוח עסקי מסחרי,לאסט פרייס

אני מכיר את מיכאל וחברת מיקומרס להערכתי 5 שנים. ניסיתי לייצר פעילות ראשונית מולם וברגע שפניתי, מיכאל בעל החברה נרתם למהלך ויצאנו לפעילות רחבה במגוון תחומים . אני רואה שיש שלספקים כדאיות רבה לחבור ולעבוד עם MECOMMERCE:

א. גישה אמיתית למסחר האלקטרוני בארץ.
ב. קשרים אישיים טובים מול מספר גדול של לקוחות פוטנציאליים.
ג. קבלת שטח פרסומי שהחברה מייצרת דרך הלקוחות.
ד. רצון אמיתי להצליח משולב בלויאליות לספק ולחברה שבה הם עובדים

איציק שגב

מנכ"ל, רוסולינג

אנו עובדים עם מיכאל מאז שנת 2009. מיכאל הגיע אלי למשרד לפגישה ולאחר פגישה קצרה הצליח לשכנע אותי שעם קצת רצון וללא השקעה משמעותית ניתן להתחיל ערוץ מכירות באי קומרס שיצמח לאורך השנים. לאחר מספר חודשים קצרים של בניית קשרים ופתיחת מכירות בכל אתרי הסחר בזמן קצר מאד הצלחנו לעמוד בתחזיות של מיכאל.

לאורך השנים מיכאל ליווה וניהל את מכירות האי קומרס בחברתנו ולא פעם שימש גם כיועץ טוב בתחומי מכירות נוספים בחברה. מיכאל איש חרוץ, אמין, צנוע, איש עבודה וחזון, נהנתי ולמדתי ממנו המון לאורך השנים.


מארק גודפרי

מנהל צוות סחר, באתר: P1000

אני עובד למעלה מ 9 שנים עם הקבוצה בהנהלת מיכאל אבו, עבודה יומיומית רציפה עם מיכאל ואנשיו. מניסיוני בקמעונאות ובמסחר אלקטרוני בפרט אני יכול להצביע על מספר יתרונות משמעותיים לספקים שמיוצגים על ידי הקבוצה:

- קשר רציף ויומיומי עם מנהלי התיקים בנוגע למגוונים, קידומים ועוד
- מעקב על תוצאות חודשיות, תגובה בזמן אמת לירידה במכר (קידום מיוחד וכד')
- זמן תגובה מהיר במיוחד לבקשות מיוחדות (קידום חריג, מבצע שת"פ וכד') ולכן לעיתים קרובות ספקי הקבוצה מקבלים עדיפות במקרים כאלו.
- רובם המכריע של הספקים המיוצגים בקבוצה, הפכו תוך זמן קצר למובילים בקטגוריות.

עבודה באונליין שונה לעיתים בצורה מהותית מפעילות קימעונאית, ולעיתים קרובות ספקים שמתחילים פעילות אונליין ללא היכרות של השטח וליווי צמוד, משלמים "שכר לימוד" כבד עד לאי כדאיות. אמנם אני "בעל אינטרס", אבל אני יכול לקבוע בוודאות, כי ספק חפץ חיים זקוק גם לזרוע אונליין משמעותית, הליווי, בעל ניסיון ארוך השנים, של קבוצת מיקומרס, לא יסולא בפז במיקרים אלו.


רוני בן גל

מנהל קטגוריות NF שוק מקומי, שופרסל און ליין

אני מכיר את מיכאל אישית כ10 שנים הוא מוותיקי ומובילי ענף האי קומרס בארץ מהראשונים שזיהה את פוטנציאל המכירות באתרי הסחר הישראלים והכניס לשם לראשונה ספקים ועולמות כגון כלי עבודה, מוצאים למטבח ועוד

העבודה עם מיכאל והצוות שלו מאוד מקצועית, יעילה ונעימה והכי חשוב מניבה בסופו של יום פירות ומכירות. ההבנה שלו של הצרכים והיכולות של כל אתר מאפשרת לו לתפור לכל אתר את המבצעים והפעילויות הנכונות עבורו מה שמביא לתוצאות המצופות.

מעבר לניהול פעילות מסחרית של הספקים מול האתרים הוא מביא את הערך המוסף שלו גם בראיה שיווקית ותפעולית ותורם טיפים חשובים מאוד לשיפור הפעילות באתר מכוון שמדובר בניהול אאוט סורס חיצוני שמתמקד רק בזה רמת המחויבות והסטנדרטים המקצועיים שלו גבוהים לרוב מעבודה מול איש סחר אין האוס.

נגישות אתר
הגדלת גופן
הקטנת גופן
איפוס גופן
גווני אפור
היפוך צבעים
צבעי מקור
הגדלת תצוגה
הקטנת תצוגה
איפוס תצוגה
הדגשת כותרות
ביטול אנימציה
ניווט מודגש
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
הצהרת נגישות
אתר מונגש

הנגשת אתר האינטרנט שלנו לאוכלוסיות עם מוגבלויות הינה חשובה עבורנו, ולכן התקנו רכיב נגישות ייעודי באתר זה בכדי לאפשר לכלל האוכלוסיה לגלוש באתר.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו הרבים להנגיש את כלל האתר שלנו, יתכן ולחלק מהגולשים גלישה באתר זה לא תהיה אופטימלית. נשמח אם תצרו עימנו קשר במקרה זה.

רכיב נגישות

רכיב נגישות מתקדם זה נבנה למערכת וורדפרס (Wordpress), על-ידי Webion - בניית אתרים. ניתן להוריד רכיב נגישות זה בחינם באתרנו, ומומלץ להשתמש בו בתהליך בניית אתרים לעסקים.