ממליצים עלינו

דורון סופר

סמנכ"ל סחר, וואלה שופס

"חברת MeCommerce ומיכאל העומד בראשה מייצגת מספר יבואנים ומותגים מובילים ומשרתת את הצרכים לפעילות E-commerce בישראל מזה שנים ארוכות מתוך הבנה עמוקה לצרכים המסחריים, השיווקיים והתפעוליים של האתרים

וכל זאת נעשה במקצועיות ובהבנה עמוקה .

היכולת של חברת MeCommerce ליצור חיבור לעבודה נכונה בין אתרי הסחר ליבואנים הוכיחה את עצמה לאורך כל הדרך . עבורנו העבודה מול צוות MeCommerce נוחה יעילה ומניבה תוצאות מידיות!"

רון יעקבי

מנכ"ל, רהיטי י. ר. הום דיזיין

את מיכאל והצוות המופלא שלו הכרנו בשנת 2015, וההחלטה לשתף איתם פעולה הייתה מההחלטות הטובות והחשובות שקיבלנו במרוצת השנים.

שיתוף הפעולה התחיל משאיפה להגדיל את היקף ורווחיות המכירות המקוונות, ואכן פרמטרים אלו עלו באופן עקבי בהתאם לכל ציפיותינו.
מעבר לכך, לשיתוף הפעולה, לעצות הטובות ולמעורבותם של מיכאל והצוות הייתה השפעה רחבה בהרבה גם בכל יתר תחומי הפעילות של החברה.
במרוצת השנים ראינו את החברה צומחת ומגדילה מכירות בערוצים שונים. למיכאל והצוות חלק משמעותי בכך והם הפכו לחלק אינטרגלי מהעסק.
מדובר בחבורה של אנשים מוכשרים, יוזמים, חרוצים וסקרנים - כאלו שדוחפים קדימה את העסק כל הזמן. תענוג לעבוד איתם ולשתף איתם פעולה.

רועי רוטשטיין

מנכ"ל, עשינו עסק

מיכאל ואני נפגשנו לפני 11 ומאז אנחנו עובדים יחד בשיתוף פעולה עד היום . לפני הכרותי עם מיכאל מכרנו במספר קטן של אתרי סחר באמצעות עובדים בחברה. לצערי המכירות היו בווליום נמוך וכבר חשבתי לוותר על כל רעיון המכירה באתרי הסחר שגזלו ממני זמן רב .

כבר בשנה הראשונה שעבדנו יחד תוך שיתוף פעולה הגדלנו את מחזור הפעילות פי שניים ומאז אנחנו רק עולים במחזור המכירות באתרי הסחר. ובסה"כ המכירות הכפילו את עצמם ביותר מפי 10 בהשוואה לתקופה שלפני מיכאל.
העבודה של מיכאל – ובהמשך של אנשי MeCommerce– נותנת לי שקט מוחלט בכל מה שקשור למכירות באונליין. להבדיל מהמצב לפני העבודה אתם שהייתה כרוכה עומס ניהולי מטריד.
הגידול המדהים במכירות קרה בגלל שMeCommerce עזרו לי בכל מה שקשור ויכול לקדם את המכירות ולא רק במכירות עצמן – החל מאסטרטגיה, קידום מותגים, תמחור, שרות לקוחות, לוגיסטיקה, "כיבוש" אתרים נוספים ואפילו הנהלת חשבונות.
השרות של MeCommerce עונה על כל הציפיות שלנו מעל ומעבר לאורך כל התקופה ואנו מאחלים לעצמנו להמשיך וליהנות ממנו בעתיד. וכל זה נעשה בקשר אישי מעולה בין אנשי MeCommerce ואנשינו.

ממליץ בחום, לכל מי ששוקל לרכוש את שירותי MeCommerce .


יובל בר

סמנכ"ל סחר, גו נייצ'ר

התחלנו לעבוד עם MeCommerce בסוף 2019, במטרה להגדיל משמעותית את המכירות באונליין שדשדשו עד אז.

מהיכרות קודמת של 8 שנים עם מיכאל, ידעתי שהוא אדם מיוחד, שכבר עזר לנו לקדם עסק אחר ושאפשר לסמוך עליו שיעמוד באתגר. ואכן, הוא לא איכזב - למרות הקורונה שהקשתה מאד למכור את המוצרים בהם אנחנו מתמחים. בנוסף למכירות באונליין, שגדלו הרבה ומהר, זכינו גם לחשיפה ברשת שהביאה להגדלת מכירות בחנויות!

ממליץ מאד להיעזר בשירות הייחודי המקצועני של MeCommerce, שמביא תוצאות, ונעשה מכל הלב תוך יצירת שקט ניהולי במה שקשור למכירות באונליין.

שאלות? רוצים לדבר איתנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 48 שעות


  קיריל בסקלוביץ'

  מנכ"ל, רהיטי יראון

  עד סוף 2019 מכרנו באמצעות סוכנים וסוחרים באתרי סחר ודרך אתר האינטרנט של החברה, בהצלחה חלקית ביותר. הופתענו מפנייתו של מיכאל, מאחר ולא יזמנו מציאת פתרון למכירות באונליין. החלטנו לנסות, עם ציפיות נמוכות לשנה הראשונה (2020) – בעיקר להיות נוכחים בעבודה ישירה באתרי הסחר ורק להתחיל לראות מכירות שיגדילו את רווחיות החברה.

  בפועל התוצאות של העבודה עם MeCommerce עלו על כל הציפיות – עד כדי כך שהתקשינו לספק את כל הביקוש ש MeCommerce יצרו באתרי הסחר, וביקשנו להאט את הקצב. מעבר למספרים, שרק הולכים וגדלים כל הזמן, אנחנו מאד נהנים מקשרי העבודה עם MeCommerce – אנשים קשובים, זמינים ונעימים שעושים כל מה שנדרש וגם הרבה מעבר, לכך כדי לקדם את החברה ולעבור את יעדי המכירות שקבענו יחד.

  ממליץ לכל יצרן או יבואן שרוצה להגדיל מכירות באונליין לדבר עם מיכאל ולבדוק אפשרות ליהנות כמוני מהשרות של MeCommerce.


  איציק שגב

  מנכ"ל, רוסולינג

  אנו עובדים עם מיכאל מאז שנת 2009. מיכאל הגיע אלי למשרד לפגישה ולאחר פגישה קצרה הצליח לשכנע אותי שעם קצת רצון וללא השקעה משמעותית ניתן להתחיל ערוץ מכירות באי קומרס שיצמח לאורך השנים. לאחר מספר חודשים קצרים של בניית קשרים ופתיחת מכירות בכל אתרי הסחר בזמן קצר מאד הצלחנו לעמוד בתחזיות של מיכאל.

  לאורך השנים מיכאל ליווה וניהל את מכירות האי קומרס בחברתנו ולא פעם שימש גם כיועץ טוב בתחומי מכירות נוספים בחברה. מיכאל איש חרוץ, אמין, צנוע, איש עבודה וחזון, נהנתי ולמדתי ממנו המון לאורך השנים.


  מארק גודפרי

  מנהל צוות סחר, באתר: P1000

  אני עובד למעלה מ 9 שנים עם הקבוצה בהנהלת מיכאל אבו, עבודה יומיומית רציפה עם מיכאל ואנשיו. מניסיוני בקמעונאות ובמסחר אלקטרוני בפרט אני יכול להצביע על מספר יתרונות משמעותיים לספקים שמיוצגים על ידי הקבוצה:

  - קשר רציף ויומיומי עם מנהלי התיקים בנוגע למגוונים, קידומים ועוד
  - מעקב על תוצאות חודשיות, תגובה בזמן אמת לירידה במכר (קידום מיוחד וכד')
  - זמן תגובה מהיר במיוחד לבקשות מיוחדות (קידום חריג, מבצע שת"פ וכד') ולכן לעיתים קרובות ספקי הקבוצה מקבלים עדיפות במקרים כאלו.
  - רובם המכריע של הספקים המיוצגים בקבוצה, הפכו תוך זמן קצר למובילים בקטגוריות.

  עבודה באונליין שונה לעיתים בצורה מהותית מפעילות קימעונאית, ולעיתים קרובות ספקים שמתחילים פעילות אונליין ללא היכרות של השטח וליווי צמוד, משלמים "שכר לימוד" כבד עד לאי כדאיות. אמנם אני "בעל אינטרס", אבל אני יכול לקבוע בוודאות, כי ספק חפץ חיים זקוק גם לזרוע אונליין משמעותית, הליווי, בעל ניסיון ארוך השנים, של קבוצת מיקומרס, לא יסולא בפז במיקרים אלו.


  רוני בן גל

  מנהל קטגוריות NF שוק מקומי, שופרסל און ליין

  אני מכיר את מיכאל אישית כ10 שנים הוא מוותיקי ומובילי ענף האי קומרס בארץ, מהראשונים שזיהה את פוטנציאל המכירות באתרי הסחר הישראלים והכניס לשם לראשונה ספקים ועולמות כגון כלי עבודה, מוצרים למטבח ועוד

  העבודה עם מיכאל והצוות שלו מאוד מקצועית, יעילה ונעימה והכי חשוב מניבה בסופו של יום פירות ומכירות. ההבנה שלו את הצרכים והיכולות של כל אתר מאפשרת לו לתפור לכל אתר את המבצעים והפעילויות הנכונות עבורו מה שמביא לתוצאות המצופות.

  מעבר לניהול פעילות מסחרית של הספקים מול האתרים הוא מביא את הערך המוסף שלו גם בראיה שיווקית ותפעולית ותורם טיפים חשובים מאוד לשיפור הפעילות באתר מכוון שמדובר בניהול אאוט סורס חיצוני שמתמקד רק בזה רמת המחויבות והסטנדרטים המקצועיים שלו גבוהים לרוב מעבודה מול איש סחר אין האוס.

  נגישות אתר
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  איפוס גופן
  גווני אפור
  היפוך צבעים
  צבעי מקור
  הגדלת תצוגה
  הקטנת תצוגה
  איפוס תצוגה
  הדגשת כותרות
  ביטול אנימציה
  ניווט מודגש
  הצהרת נגישות
  ביטול נגישות
  הצהרת נגישות
  אתר מונגש

  הנגשת אתר האינטרנט שלנו לאוכלוסיות עם מוגבלויות הינה חשובה עבורנו, ולכן התקנו רכיב נגישות ייעודי באתר זה בכדי לאפשר לכלל האוכלוסיה לגלוש באתר.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו הרבים להנגיש את כלל האתר שלנו, יתכן ולחלק מהגולשים גלישה באתר זה לא תהיה אופטימלית. נשמח אם תצרו עימנו קשר במקרה זה.

  רכיב נגישות

  רכיב נגישות מתקדם זה נבנה למערכת וורדפרס (Wordpress), על-ידי Webion - בניית אתרים. ניתן להוריד רכיב נגישות זה בחינם באתרנו, ומומלץ להשתמש בו בתהליך בניית אתרים לעסקים.